Kiosk internetowy

Co to są kioski internetowe?

Kioski internetowe są to urządzenia multimedialne, których głównym zadaniem jest ogólny dostęp do sieci internetowej w każdym miejscu i w każdym czasie. Jest to ich główne zadanie, ale nie jedyne.

Serca naszych kiosków stanowią komputery, jednak pasja jaka została włożona w ich projektowanie sprawia, iż są one czymś znacznie więcej.

Nasze kioski internetowe są Twoimi nowymi pracownikami, którzy pomogą Ci zdobyć nowych klientów, zwiększyć satysfakcję oraz zatrzymać obecnych klientów.

Nasze kioski internetowe są Twoimi nowymi doradcami, którzy pomogą Twoim klientom zdobyć niezbędne informacje dotyczące produktów czy usług oferowanych przez Ciebie.

Nasze kioski internetowe są Twoimi specjalistami do spraw marketingu i reklamy, którzy wytrwale, bez znużenia i na okrągło będą prezentować Twoim klientom wybrane przez Ciebie reklamy i oferty.

Nasze kioski internetowe to łatwy sposób na zwiększenie atrakcyjności prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej oraz zwiększenie zysków, przy relatywnie niewysokich nakładach.

Możliwości  kiosków internetowych.

W naszym kiosku internetowym mogą Państwo zainstalować dowolne oprogramowanie, wgrać wszelkie dane i pożądane informacje czy reklamy. My podpowiadamy tylko niektóre pomysły, jakie mogą Państwo wykorzystać dla potrzeb własnej działalności.

Kioski internetowe ustawione w sklepach, czy sieciach handlowych mogą służyć jako:

PUNKTY INFORMACYJNE ? klient na miejscu, bez skrępowania może sam sprawdzić w Internecie informacje oraz opinie na temat produktu i producenta i podjąć decyzję o zakupie. Ten wariant zastosowania sprawdza się  zwłaszcza w sklepach z elektroniką, sprzętem AGD/RTV

CENTRUM REKLAMY I PROMOCJI ? informowanie klientów o ofercie sklepu, aktualnych promocjach oraz o dodatkowych produktach, tj. karty rabatowe i kredytowe.

PUNKTY KOMUNIKACYJNE - bardzo przydatne w dużych obiektach, służące komunikacji między klientami a obsługą czy ochroną sklepu. Wykorzystanie  komunikatorów tj. Gadu ? Gadu, Skype ułatwia zgłoszenie zgubienia dziecka, kradzieży, czy zwyczajne uzyskanie informacji o gwarancji czy możliwości wystawienia faktury.

Kioski internetowe ustawione w galeriach (centrach) handlowych posłużą jako:

INTERAKTYWNA MAPA GALERII ? klient odnajdzie szukany butik wpisując nazwę bez konieczności szukania go na planie obrazkowym,

CENTRUM ROZRYWKI - kioski oferują  dodatkowe usługi takie jak: dostęp do Internetu, do gier np. zręcznościowych, zgłoszeń w konkursach.

Przykładowe wykorzystanie kiosków multimedialnych.

Multimedialne kioski internetowe mogą zostać wykorzystane we wszystkich rodzajach obiektów z uwagi na swoje szczególne właściwości. Mogą zostać ustawione zarówno wewnątrz obiektu, jak również przed wejściem. 

- w kinach i Multikinach - widzowie mogą obejrzeć wybrany przez siebie trailer filmu, sprawdzić godziny emisji oraz obłożenie sal kinowych, dokonać wcześniejszej rezerwacji czy zapłacić online za bilety.

- w urzędach - klienci mogą znaleźć potrzebne informacje, wypełnić wnioski, podania, formularze. Mogą dowiedzieć się, do którego pokoju i do jakiej osoby muszą się udać, w swojej sprawie.

- na dworcach PKS, PKP, lotniskach oraz stacjach metra - podróżni mogą sprawdzić godziny przyjazdów, odjazdów, przesiadki, rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Miejsca te są idealne do promowania miasta, hoteli, restauracji, korporacji taksówek i innych. To świetne miejsce na multimedialny punkt informacji turystycznej oraz elekrtoniczną mapę miasta,

- w bankach - kiosk internetowy może stanowić punkt samoobsługowy bądź miejsce do instruowania klientów np. w poruszaniu się w bankowości internetowej czy prezentowania oferty banku.

- w barach, pubach, restauracjach - nasze kioski internetowe pozwolą poszerzyć asortyment oferowanych usług poprzez dostęp do Internetu oraz możliwość korzystania z  rozrywki internetowej. Nasz kiosk może być szafą grającą z niekończącą się ilością utworów.  Natomiast w miastach turystycznych staną się świetnym i obleganym punktem informacji turystycznej promując miasto, zabytki i inne.

Atutem naszych kiosków internetowych jest nowoczesna obudowa malowana proszkowo we wszystkich kolorach, która idealnie dopasuje się do wystroju każdego wnętrza stając się jego integralną, choć wyróżniającą się częścią, a dzięki innowacyjnemu podejściu w projektowaniu naszych kiosków, stanie się on idealnym miejscem na każdą formę reklamy: 

statyczną ? przestronne miejsce w dolnej części obudowy oraz możliwość nadruku np. logo w dowolnej części obudowy,

dynamiczną  ? wyświetlaną na wysokiej klasy 19"  monitorze dotykowym,

dźwiękową ? dzięki standardowo wmontowanym głośnikom.

Pomysłów na zastosowanie naszych kiosków nam nie brakuje. Mogą Państwo również sprzedawać miejsce oraz czas reklamowy na kioski internetowe.

Kioski  internetowe to wszystko to czego potrzebujesz w jednym urządzeniu, które zajmuje tylko 2m2 powierzchni.

Pobierz folder

Zapraszamy do pobierania naszego folderu informacyjnego.

pobierz folder

Poznaj ofertę kiosków
Internetowych.
Jedynie 490 zł brutto!
2 kioski na event 4-5 dni

Współpraca

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Współpraca

© 2011 Cyberstation All rights reserved. Realizacja: ITCREATE